Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Systemy oferowane przez Brink Climate Systems w niezliczonych miejscach na świecie funkcjonują niezauważalnie. Ogrzewają mieszkania, dostarczają ciepłą wodę do łazienek oraz wentylują (także chłodzą) pomieszczenia w których  żyjemy. W przeszłości firma Brink Climate Systems specjalizowała się w wentylacji z odzyskiem ciepła. Obecnie, jest wszechstronnym doradcą i dostawcą systemów do ogrzewania, chłodzenia, wentylowania i dostarczania ciepłej wody. Naszym celem jest zapewnienie maksymalnego komfortu użytkowania w połączeniu z niskimi kosztami energii i odpowiednią ceną. Nasz cel współgra z troską o środowisko naturalne.

Zrównoważony system wentylacji  pomieszczeń, oferowany przez Brink Climate Systems, zapewnia stworzenie zdrowego i przyjemnego klimatu wewnętrznego przez wszystkie dni w roku przy oszczędnym wykorzystaniu energii.