Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Komfortowa centrala energetyczna Zehnder ComfoBox - idealne rozwiązanie dla domów energooszczędnych i pasywnych.

Pompa ciepła i centrala wentylacyjna w jednym urządzeniu, kompaktowa centrala Zehnder ComfoBox łączy funkcje ogrzewania, chłodzenia, wentylacji i podgrzewania wody. Wydajna i energooszczędna wykorzystuje odnawialne źródła energii.

 

Korzyści Zehnder ComfoBox

All-in-one
Ogrzewanie, chłodzenie, wentylacja, podgrzewanie wody - Zehnder ComfoBox to prawdziwy multitalent, który troszczy się o Twoje dobre samopoczucie. Zajmuje niewiele miejsca i dobrze się prezentuje. Zehnder ComfoBox to komfort i jakośś życia.
Ekonomiczność
Do odzysku energii Zehnder ComfoBox wykorzystuje efektyuwnie energię geotermalną. Jednocześnie rekuperator odzyskuje do 95% energii cieplnej z odprowadzanego powietrza i przekazuje ją do powietrza doprowadzanego.
Przyszłościowe rozwiązanie
Zehnder ComfoBox to inwestycja w przyszłość: rozsądne korzystanie z odnawialnych źródeł energii pozwala obniżyć zużycie paliwa węglowego i tym samym emisję CO2, wspierając tym samym niezależność od międzynarodowego rynku gazowego i naftowego.
Utrzymanie wartości
Dzięki Zehnder ComfoBox możemy naprawdę cieszyć się korzyściami, jakie daje szczelna izolacja budynku. Wentylacja opierająca się na ciągłym mechanicznym odzysku ciepła nie pozwala na straty energii, a jednocześnie odprowadza wilgoć i zapobiega powstawaniu pleśni - to nieocenione dla utrzymania wartości i ponownej sprzedaży Twojej nieruchomości.
Bezpieczeństwo
Zehnder ComfoBox to nie tylko wysoka jakość i technologia przyszłości, lecz również doświadczenie i rzetelność silnej marki: każde urządzenie uruchamiane jest testowo w zakładzie produkcyjnym i sprawdzane pod kątem funkcjonalności i bezpieczeństwa systemu.

 

Zehnder to nie tylko urządzenia do wentylacji, ogrzewania i chłodzenia. Firma Zehnder udostępnia kompletny system do instalacji wentylacji mechanicznej, dzięki któremu instalacja ta nie zajmuje nam zbędnego miejsca w budynku.