Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Inteligentne Systemy Budowlane

Podnosimy komfort mieszkania, obniżamy rachunki.

Nie jesteśmy "Mistrzami Świata", nie jesteśmy też "geniuszami techniki" ale na pewno jesteśmy pasjonatami i praktykami tego czym się zajmujemy na co dzień - to jest szeroko pojętego budownictwa energooszczędnego i pasywnego.

Bezpośrednio szkolimy się i bezpośrednio współpracujemy z najlepszymi takimi jak : BASF, IZODOM 2000 POLSKA, TERMO ORGANIKA, ZEHNDER, TECE, Oj Electronics. Zajmujemy się całym spektrum budowy. Skupiamy wokół siebie innych techników i pasjonatów. Oferujemy własne  gotowe rozwiązania techniczne, wykonujemy projekty indywidualne, realizujemy w stu procentach wykonawstwo budynków oraz instalacji łącznie z ich rozruchem. Robimy to co nas ciekawi, co lubimy, co nas "kręci" i satysfakcjonuje. Zawężając swoje zainteresowania do budownictwa mieszkaniowego a w szczególności jednorodzinnego, czujemy się i prawdopodobnie jesteśmy w gronie liderów budownictwa pasywnego i energooszczędnego w naszym Kraju. Możemy pochwalić się dwoma projektami budynków jednorodzinnych, które pozytywnie przeszły weryfikację Weryfikatora NFOŚiGW w klasie NF15. Wiemy na podstawie własnych realizacji i własnych doświadczeń, że należymy do nielicznych którzy praktycznie znają i rozumieją fizykę budynków i potrafią wykonać nie "z programu", i nie "z sufitu" i nie "z tabelki"  stosowne i niezbędne obliczenia dla osiągnięcia założonego celu energetycznego i ekonomicznego. Sporządzane przez nas wyceny inwestycji są prawdziwe i realne. To wszystko sprawia, że czujemy się kompetentni.