Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Inteligentne Systemy Budowlane

Podnosimy komfort mieszkania, obniżamy rachunki.

Budownictwem energooszczędnym i pasywnym zajmujemy się zawodowo od 2010 roku. Na uwagę zasługuje fakt, że stanowimy absolutnie unikalny zespół ludzi - pasjonatów energooszczędnych rozwiązań we wszystkich dyscyplinach techniki związanych z szeroko rozumianym budownictwem. Przedmiotem naszych zainteresowań są nowoczesne technologie budowlane w zakresie konstrukcji oraz izolacji termicznych, najnowocześniejsza technika grzewcza wykorzystująca energię odnawialną, systemy kontroli komfortu i klimatu, automatyka umożliwiająca tworzenie odrębnych stref klimatycznych w budynku, wreszcie ekologia i ekonomia realizowanych przez nas inwestycji. Realizując każdą inwestycję staramy się by była lepsza od poprzedniej. Cały czas się dokształcamy, szkolimy, szukamy nowych rozwiązań i dążymy do perfekcji. Każdy wybudowany obiekt jest w orbicie naszych zainteresowań, dzięki temu wiemy, w jakim stopniu zastosowane rozwiązania sprawdzają się w praktyce.  Dzięki takiemu podejściu w dniu dzisiejszym jesteśmy w stanie zaoferować produkt końcowy, które spełni Państwa oczekiwania. Produkt ten jest wynikiem ciągłego wdrażania doświadczeń praktycznych w proces projektowania budynku traktowanego jako unikalny, integralny i żywy organizm.

Decydując się na inwestycję, klient musi być świadomy jaki produkt otrzyma, czy będzie on miał zapotrzebowanie energetyczne rzędu 15 kWh/m2rok, 40 kWh/m2rok czy może 120 kWh/m2rok. Reasumując inwestor musi mieć stu procentową wiedzę na temat : jaka jest klasa energetyczna jego budynku i jakie są prawdziwe koszty jego eksploatacji.

Nasza firma opracowując projekt techniczny podporządkowuje go ustalonym z inwestorem priorytetom takim jak klasa energetyczna, bryła, architektura, technologie wykonawstwa przegród zewnętrznych i wewnętrznych, źródła ciepła i chłodu, system kontroli komfortu i klimatu a to wszystko w oparciu o przeznaczony na inwestycję budżet. Przy profesjonalnie zaprojektowanych przegrodach i instalacjach nie pojawiają się kolizje podczas prac montażowych i wykończeniowych, a poszczególne rozwiązania dopasowane są do istniejących na rynku modułów materiałów - to wszystko pozwala stosować najwyższej jakości materiały, gdyż nie generują one kosztów w postaci drogich odpadów - a to wpływa na niski koszt budowy. 

Projekt to jednak nie wszystko. Na rynku spotkać można pracownie architektoniczne, które oferują swoim klientom dobre produkty "na papierze". Pojawia się kwestia wykonawstwa. Zatrudnianie niewykwalifikowanych pracowników i firm często prowadzi do sytuacji, w której na etapie wykonawstwa budynek zmienia się z energooszczędnego na energochłonny. Nie jest to rzadkie zjawisko. W przypadku naszej firmy zarówno etap opracowania dokumentacji technicznej, jak i etap realizacji inwestycji prowadzony jest przez tych samych ludzi stanowiących kadrę kierowniczą i techniczną firmy. Dodatkowym atutem jest fakt, że cały zakres robót - od "fundamentów" aż do "stanu deweloperskiego" wykonuje ta sama ekipa. Jedynymi instalacjami wykonywanymi przez naszego podwykonawcę są instalacja elektryczna, alarmowa, antenowa i domofonowa ewentualnie system inteligentnego domu.

Dzięki wysokiej kulturze technicznej, licznym szkoleniom oraz praktyce,  nigdy nie dopuszczamy do powstawania błędów lub niedoróbek. Zawsze staramy się by był lepszy o ile możliwości techniczne na to pozwolą.