Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Inteligentne Systemy Budowlane

Podnosimy komfort mieszkania, obniżamy rachunki.

Nasza Firma nie przypadkowo zajmuje się całym spektrum działań związanych z przygotowaniem inwestycji /doradztwo, koncepcja, umowa, projekt techniczny, pozwolenie na budowę / oraz jej realizacją  /roboty ziemne, przyłącza, wykonanie kompletnego budynku wraz z instalacjami i ich rozruchem / włącznie z przygotowaniem dokumentacji do odbioru i Certyfikatem Energetycznym budynku.

Takie podejście do przedmiotu, którym jest budowa domu oraz podmiotu, którym jest inwestor - przyszły jego właściciel i użytkownik w sposób jasny i jednoznaczny określa, że nie boimy się konsekwencji tego czego się podejmujemy.

Robimy i chcemy robić wszystko, ponieważ tylko wtedy możemy wszystkiego dopilnować i wyeliminować liczne zagrożenia i niedoróbki.

Naszym celem jest wykonać jak najlepszy produkt dlatego przyjmujemy na siebie pełną odpowiedzialność za to co robimy zdając sobie sprawę z tego co to słowo oznacza.