Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Inteligentne Systemy Budowlane

Podnosimy komfort mieszkania, obniżamy rachunki.

 

Pewność świeżego powietrza         

Jako świadomi inwestorzy muszą Państwo podejmować wiele ważnych decyzji. W kwestii zapewnienia stałej wymiany i dopływu świeżego powietrza, komfortowa wentylacja pomieszczeń marki Zehnder jest nie tylko rozwiązaniem zdrowym, ale także energooszczędnym.

Potrzebują Państwo systemu charakteryzującego się najwyższą funkcjonalnością i żywotnością? Zehnder jest producentem, co do którego można mieć pewność, że wszystko - począwszy od projektu, poprzez montaż, aż po konserwację - będzie przebiegać perfekcyjnie.

Oferujemy Państwu optymalny, kompletny system - tak niezawodny, że mogą Państwo na niego otrzymać dłuższą, 5-letnią gwarancję. Nasz program to maksimum bezpieczeństwa i jakości bez żadnych dodatkowych kosztów!

         

Pięć warunków uzyskania przedłużonej 5-letniej gwarancji:

                            Prawidłowe zaprojektowanie. Po poradach udzielonych przez obsługującego Państwa specjalistę-instalatora następuje prawidłowe zaprojektowanie i wykonanie systemu komfortowej wentylacji pomieszczeń firmy Zehnder.
         
         Prawidłowe komponenty systemu. Przedłużona 5-letnia gwarancja obowiązuje tylko dla systemów zbudowanych wyłącznie z komponentów firmy Zehnder.*
         
         Prawidłowy montaż. System komfortowej wentylacji pomieszczeń firmy Zehnder zostaje zainstalowany zgodnie z wytycznymi zawartymi w instrukcji montażu i obsługi firmy Zehnder.
         
      Prawidłowe uruchomienie. Uruchomienie zostaje przeprowadzone w sposób możliwy do udokumentowania i zaprotokołowane przez specjalistę-instalatora lub przez serwisantów firmy Zehnder.
         
      Prawidłowa konserwacja. Przeprowadzane i odnotowywane w książce serwisowej regularne wymiany filtrów i konserwacje systemu zgodnie z „Planem serwisowym dla systemów wentylacyjnych" firmy Zehnder.
         
        * Urządzenia wentylacyjne o wydajności mniejszej niż 800 m3/h, systemy rozdzielania powietrza oraz geotermiczne wymienniki ciepła na podstawie cennika Comfosystems firmy Zehnder.

 

 

        
5-lat-plus-Gwarancja_broszura dla klientów detalicznych   Warunki uzyskania przedłużonej 5-letniej Gwarancji   Gwarancja świeżego powietrza - firmy wykonawcze
   
Skorzystaj z przedłużonej 5-letniej gwarancji Zehnder   Przedłużona 5 letnia Gwarancja - rejestracja   Plan serwisowy dla systemów wentylacji
   
Protokół pierwszego uruchomienia   Karta gwarancyjna Gwarancja 5 lat   Protokół regulacji systemu wentylacji

Przeszukaj stronę: